ProBio - це відома польська компанія, що пропонує збалансовані повнораціонні корми, концентрати, премікси, престартери, підкислювачі та інші продукти для різних видів сільськогосподарських тварин.

Команда технологів ProBio при розробці рецептур продуктів використовує досвід, накопичений у співпраці з фермерами Польщі та Західної Європи. Спеціалісти компанії постійно приймають участь у міжнародних тренінгах та конференціях присвячених годівлі тварин. Обмін досвідом зі спеціалістами по всьому світі та постійних моніторинг нових здобутків в фізіології, біохімії та інших галузях науки, пов’язаних з життєдіяльністю тварин, дає змогу випускати високоякісну та конкурентоспроможну продукцію для сільськогосподарських тварин.

ProBio спеціалізується на виготовлені преміксів для свиней, великої рогатої худоби та птиці.

При виробництві кормів та преміксів використовується високоякісна сировина, яка відповідає міжнародним стандартам якості. Контроль проходить кожна партія продукції. Представником державної ветеринарної служби відбираються зразки продукції (проби) і направляються у декілька різних сертифікованих лабораторій по всій Польщі. Лише після отримання позитивних результатів на кожну пробу, ветеринарною службою видається ветеринарний сертифікат якості продукції на товар, і тільки після цього корми та премікси відвантажуються з заводу.

Для забезпечення високої стабільної якості продукції, компанія ProBio співпрацює лише з відомими, надійними та відповідальними постачальниками сировини.

ProBio успішно пройшла сертифікацію DEKRA. DEKRA - це обіцянка якості для ваших клієнтів. Знак DEKRA є доказом для всіх контрагентів, що система управління організації, відповідає вимогам певного стандарту (стандарту), який був перевірений незалежними експертами з сертифікації.

ProBio отримала сертифікат GPM +B3.

У світовій практиці сертифікат DEKRA є одним з найважливіших документів, що визначає вимоги до виробництва і контролю якості лікарських засобів, харчових біологічно активних добавок, продуктів харчування є «Правила правильного виробництва» - «Good Manufacturing Practice (GMP)».

Ці правила спрямовані на забезпечення високого рівня якості і безпеки продукції, що випускається і гарантування того, що препарат виготовлений у відповідності зі своєю формулою (складом), не містить сторонніх включень, маркований і упакований належним чином, а також зберігає свої властивості протягом усього терміну придатності.

Знак «GMP» на упаковці продукції гарантує споживачеві наступне:

  1. Даний засіб розроблено з урахуванням вимог стандарту GMP і вимог до роботи лабораторій.
  2. На всі виробничі і контрольні операції розроблена документація відповідно до стандарту - GMP. Відповідальність і обов'язки всіх працівників чітко визначені.
  3. Постачання сировини, пакувальних матеріалів, а також виробництво продукції, що випускається відповідає вимогам стандарту GMP.
  4. Виробництво (контроль над технологічним процесом) і контроль якості продукції, що випускається проводяться в повному обсязі, відповідно до встановлених вимог. Перед початком будь-якого технологічного процесу проводиться перевірка і оформляється протокол про те, що обладнання та робоче місце знаходяться в чистому стані, не містять залишків попереднього продукту, документації і матеріалів, що не відносяться до даного процесу, і готові до використання.
  5. Реалізація проводиться після видачі дозволу (сертифіката), яке підтверджує, що кожна серія продукції вироблена і перевірена відповідно до встановлених вимог.
  6. Існує надійна система заходів, що забезпечує рівень якості продукції, що випускається при зберіганні, відвантаженні і подальшому обігу протягом всього терміну придатності.