Компанію ТОВ «Реком-Д» було засновано у 1997 році.

Протягом 20 років ми динамічно розвивалися разом з нашими клієнтами: с.-г. підприємствами, виробниками кормів, БВД та преміксів та інших кормових добавок. Все задля реалізації однієї спільної мети: покращання ефективності ведення тваринництва.

Ми пишаємось успіхами наших клієнтів, адже кожен з них має зростання економічних показників ведення господарства та кращі показники якості продукції і її безпечності для споживання.

Наші спеціалісти, використовуючи свій многорічний практичний та теоретичний досвід та знання іноземних технологій ведення тваринництва, проводять оптимізацію бізнес-процесів. Індивідуальний підхід до кожного господарства (аудит стану ферми, виявлення гапів та надання рекомендацій щодо покращенню стану). Експертами розглядаються питання утримання, розведення, годівлі тварин, ветеринарного захисту та менеджменту ферми.

Компанія співпрацює лише з перевіреними постачальниками продуктів для тварин. Вирішальним критерієм є стабільно висока якість продукції.

Одним з таких постачальників є польська компанія ProBio, яка виробляє збалансовані повнораціонні корми, концентрати, премікси, престартери, підкислювачі та інші продукти для різних видів сільськогосподарських тварин.

Компанія RECOM-D є її офіційним представником в Україні.